Salon z Pasją - fryzjerstwo, manicure, pedicure, tipsy, makijaż, Warszawa, Bemowo, Bielany, Zoliborz, Kochanowskiego 47


Strona główna »

Aktualności »

Cennik usług »

Galeria zdjęć »

Nasz zespół »

Kontakt »


Blask czyli manicure japoński P.Shine

Japoński manicure, czyli inaczej P.Shine – błyszczeć, to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Technologia P.Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Paznokcie z kruchych stają się sprężyste i giętkie. Technika ta w swojej prostocie, naturalności i skuteczności odpowiednia jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Opis zabiegu:

Zabieg polega na wmasowaniu zielonej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia różowy puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed zbyt szybkim ich spłukaniem. Dodatkowym efektem tego zbiegu jest połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia przez ok. 2 tygodni. Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia jest bardzo ograniczona. Zabieg trwa ok. 30. minut.

Wystarczy dwa razy w miesiącu poświęcić swoim dłoniom i paznokciom czas w Salonie z Pasją, aby móc pochwalić się gładkimi, wypielęgnowanymi dłońmi i pięknie błyszczącymi zdrowymi paznokciami.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem »2009-2017 © Salon z Pasją, ul. Kochanowskiego 47, 01-864 Warszawa | Tel. (22) 412 91 91 lub 796 868 030
Fryzjer Cennik usług Artykuły Lokalizacja Manicure hybrydowy Manicure japoński Nasz zespół Kontakt