Salon z Pasj - fryzjerstwo, manicure, pedicure, tipsy, makija, Warszawa, Bemowo, Bielany, Zoliborz, Kochanowskiego 47


Strona główna »

Aktualności »

Cennik usług »

Galeria zdjęć »

Kontakt »


Nasz zespół

Katarzyna KrawczykKatarzyna Krawczyk - fryzjer stylista, właścicielka salonu. Szukała swojego miejsca, w którym mogłaby rozwijać ogromną pasję jaką jest fryzjerstwo i dzielić się nią z klientami. Posiada 21-letnie doświadczenie w branży fryzjerskiej, połączone z ukończeniem wielu szkoleń i uczestnictwem w specjalistycznych pokazach. Fryzjerstwo jest nie tylko jej pracą zawodową, ale i autentyczn± życiową Pasją.


Joanna SobczykJoanna Sobczyk - stylista paznokci, specjalizująca się w pedicure leczniczym (tj. usuwanie odcisków, modzeli itp.). Ukoñczyła studjnia wyższe (Politechnika) na kierunku zarządzanie i marketing a także kurs ZDZ w Warszawie. Systematycznie poszerza swoją wiedzęê w dziedzinie podologii. Stylizacją paznokci zajmuje się od 10 lat.Ewa AberkaneNowa stylistka fryzur - opis niebawem.

Paulina KacprzakPaulina Kacprzak - stylistka fryzur. Po ukończonym kursie "Select" ambitnie wkroczyła w świat stylistów fryzur. Posiada umiejętności z zakresu charakteryzacji i stylizacji, które zdobyła w Studiu Sztuki - Szkole Artystycznej Charakteryzacji i Stylizacji w Warszawie, gdzie uczy³a się m.in. uczesań epokowych oraz perukarstwa. Jej mocną stroną są plecione upięcia i warkocze.


--> Ewa AberkaneNowa stylistka fryzur - opis niebawem.
2009-2017 © Salon z Pasją, ul. Kochanowskiego 47, 01-864 Warszawa | Tel. (22) 412 91 91 lub 796 868 030
Fryzjer Cennik usług Artykuły Lokalizacja Manicure hybrydowy Manicure japoński Nasz zespół Kontakt